Fernando Muslera: Her iki grubun da maksadı kupayı kazanmak

celikci

Global Mod
Global Mod
UEFA Avrupa Ligi E Kümesi 6. ve son hafta maçında yarın deplasmanda Lazio ile karşı karşıya gelecek olan Galatasaray ‘da Fernando Muslera düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Lazio maçının güç olacağını belirten deneyimli kaleci, kusur yapanın kaybedeceği bir maç olacağını ve iki grubun da Avrupa Ligi’nde sonuna kadar gidebilecek kapasiteye sahip olduğunu lisana getirdi. Muslera açıklamalarında ayrıyeten Lazio forması giydiği periyoda de değindi.

Fernando Muslera’nın açıklamaları şöyle:

“Genç bir grubuz. Her gün çalışarak, büyük bir emek göstererek buraya kadar geldik. Disiplinimizden taviz vermedik. Lazio maçı epeyce sıkıntı olacak. İddialıyız. Yürekle bu maçı göğüsleyip, Roma’dan en uygun biçimde ayrılmak istiyoruz.”

“Lazio’da epey hoş ve keyifli günler geçirdim. O periyot fazlaca gençtim ve benim gelişmemi beklediler. İtalya Kupası’nı, İtalya Muhteşem Kupası’nı kazandık. Taraftarın takviyesini her vakit ardımda hissettim.”

“İki ekip içinde hayli büyük farklar yok. Biz genç ve korkusu olmayan bir ekibiz. Lazio ise daha organize ve tecrübeli bir grup. Birinci maçta olduğu üzere kusur yapanın kaybedeceği bir maç olacak. Fatih hocayla stratejilerimiz üzerine çalıştık. Elimizden gelenin en uygununu yapacağız.”

“Her iki grubun da emeli kupayı kazanmak”

“Liderliği korumak istiyoruz. Bence Galatasaray ve Lazio UEFA Avrupa Ligi’nde sonuna kadar gidebilecek kapasiteye sahip. Her iki grubun da maksadı kupayı kazanmak.”