Galatasaray transfer haberi: Gerrard’ın ayrılığı daha sonrası Ianis Hagi temasları

celikci

Global Mod
Global Mod
Dönem başında Rumen oyuncular Alexandru Cicaldau ve Olimpiu Morutan’ı takımına katan Galatasaray , kış transfer periyodu ismine da Rangers’tan Ianis Hagi’nin durumunu yakından takip ediyor. Rangers’ta menajer Steven Gerrard’ın Aston Villa’ya gidişi daha sonrası Ianis Hagi’nin devre içindeki durumu da merak ediliyor.

Eurosport’un haberine göre Ianis Hagi’nin devre içinde kadrodan ayrılması beklenebilir. Bu doğrultuda bilhassa Fransız grubu Lyon’un Rumen yıldızı takımına katmak istediği aktarılıyor.

Galatasaray takipte

Ianis Hagi için Lyon devrede olsa da Gerrard’ın ayrılığı daha sonrası Galatasaray, Roma ve Sevilla’nın da transfer durumunu yakından takip ettikleri belirtiliyor. Steven Gerrard’ın Hagi’yi Aston Villa’ya transfer edebileceği de aktarılan tezler içinde…

Rangers bonservisini belirledi

Rangers, Ianis Hagi için bonservis bedelini de belirlemiş durumda. İskoç grubunun Rumen yıldız için 9 milyon sterlin talep edeceği söz ediliyor.

Galatasaray’da oynamak istediğini açıklamıştı

Galatasaray’ın efsanesi Gheorghe Hagi’nin İstanbul doğumlu oğlu Iannis; geçtiğimiz Mayıs ayında GSP’ye yaptığı açıklamada, “Bir gün Galatasaray’da oynamak isterim. Ben, Galatasaray ile büyüdüm. Geleceğin neler getireceğini bilmiyorum lakin Galatasaray’a bağlıyım ve Galatasaray’ı fazlaca seviyorum” tabirlerini kullanmıştı.