Galatasaray’da Fernando Muslera’dan taraftarlara teşekkür

celikci

Global Mod
Global Mod
UEFA Avrupa Ligi E Kümesi 5. maçında Marsilya’yı 4-2 mağlup eden ve kümeden çıkmayı garantileyen Galatasaray ‘da Fernando Muslera, 90 dakika daha sonrası kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

‘Son dakikaya kadar bizi desteklediler, bizimle birlikte uğraş ettiler’

Taraftarlara verdikleri dayanaktan ötürü teşekkür ederek kelamlarına başlayan Uruguaylı kaleci, “Öncelikle taraftarımıza özel bir parantez açmak istiyorum. Hafta içi oynadığımız bir maçtı. İş günüydü; ancak hafta sonu istemeden aldığımız yenilgi daha sonrasında bir daha bizim yanımızdalardı. Son dakikaya kadar bizi desteklediler, bizimle birlikte çaba ettiler. Bu galibiyeti onlara armağan ediyorum. Başta Fatih hocam olmak üzere yardımcılarına, tüm kadro arkadaşlarıma, staffa, lidere ve idareye teşekkür etmek istiyorum. En güzel biçimde maça hazırlandık. Yeni oluşum içerisinde olan genç bir ekibiz. Hoş bir kadro oluşturdular. Taraftarımız da bizim ardımızda. Her geçen gün daha da uyguna gideceğimizi düşünüyorum. Potansiyelli oyuncularımız, epeyce güzel gelecek vaat eden oyuncularımız var. Adım adım her geçen gün daha uyguna gideceğiz.” diye konuştu.

‘Sosyal medyayı fazlaca takip etmiyorum’

UEFA’nın kendisinin performansı hakkında ‘The Wall’ paylaşımı yapmasına teşekkür eden Galatasaray Kaptanı, “Bu jestlerinden ötürü UEFA’ya teşekkür etmek istiyorum; lakin toplumsal medyayı fazlaca takip etmiyorum. Oynadığım konum manasında bir maçta dört kurtarışla yıldız olabiliyorsunuz. Bir maçta tek yanılgıyla çabucak size karşı yorumlar gelebiliyor. O yüzden hayli fazla bu tip şeylere bakmıyorum. Değerli olan kendi performansım, ne yaptığım ve kendimi nasıl geliştireceğim. Toplumsal medyadan çok bunlara odaklanıyorum. UEFA’ya sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum.” tabirlerini kullandı.