Türkiye’nin bayanlara özel tek fotoğraf müsabakasının sonuçları belirtildi

Adanali

New member
Türkiye’nin bayanlara özel tek fotoğraf müsabakasının sonuçları belirtildi
Anadolu Hayat Emeklilik tarafınca 16 yıldır düzenlenen ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında organize edilen ‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’, Türkiye’nin bayanlara özel tek fotoğraf müsabakası olma özelliği taşıyor.

2007 yılından bu yana 25 bini aşkın bayan fotoğrafçının, 97 bini aşkın fotoğrafla katıldığı ‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’, bayanların toplumsal, kültürel ve toplumsal gelişmenine katkıda bulunarak kendilerini ve hayata bakışlarını özgürce tabir edebilecekleri bir platform olmayı hedefliyor.

Bu yıl ki aktiflikte, 2516 iştirakçinin 8682 fotoğrafı yarıştı. Müsabakanın bu yılki seçici konseyinde; Arel Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Kısmı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güler Ertan, fotoğraf sanatkarı İzzet Keribar, Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Kısmı Öğretim Üyesi Prof. Nihal Başlı, Fotoğraf Sanatkarı Saygun Dura ve Anadolu Hayat Emeklilik İrtibat Müşaviri Nihan Güney yer aldı.

Yarışın birincisi ‘Balıkçı’ isimli fotoğrafıyla Esengül Alıcı oldu.

‘Beyaz Dans’ isimli fotoğrafıyla Seval Oral Nurtan ikinci oldu.

‘Güven’ isimli fotoğrafıyla Aysen Karadeniz üçüncü, Dilek İbranoğlu, Aylin Isfendiyar Ceylan ve Armağan Topçuoğulları da mansiyon mükafatına layık görüldü.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafınca 16 yıldır düzenlenen ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında organize edilen ‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’, Türkiye’nin bayanlara özel tek fotoğraf yarışı olma özelliği taşıyor.

2007 yılından bu yana 25 bini aşkın bayan fotoğrafçının, 97 bini aşkın fotoğrafla katıldığı ‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’, bayanların toplumsal, kültürel ve toplumsal gelişmenine katkıda bulunarak kendilerini ve hayata bakışlarını özgürce söz edebilecekleri bir platform olmayı hedefliyor.

Bu yıl ki aktiflikte, 2516 iştirakçinin 8682 fotoğrafı yarıştı. Yarışın bu yılki seçici şurasında; Arel Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Kısmı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güler Ertan, fotoğraf sanatkarı İzzet Keribar, Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Kısmı Öğretim Üyesi Prof. Nihal Başlı, Fotoğraf Sanatkarı Saygun Dura ve Anadolu Hayat Emeklilik Bağlantı Müşaviri Nihan Güney yer aldı.

Müsabakanın birincisi ‘Balıkçı’ isimli fotoğrafıyla Esengül Alıcı oldu.

‘Beyaz Dans’ isimli fotoğrafıyla Seval Oral Nurtan ikinci oldu.

‘Güven’ isimli fotoğrafıyla Aysen Karadeniz üçüncü, Dilek İbranoğlu, Aylin Isfendiyar Ceylan ve İkram Topçuoğulları da mansiyon mükafatına layık görüldü.