“Benim için her şey yeni başlıyor”

bencede

New member
Galatasaray’ın ulusal yıldızı Kerem Aktürkoğlu, UEFA Avrupa Ligi’nde Barcelona ile 0-0 birliktee kaldıkları müsabakanın akabinde basın mensuplarının karşısına geçti.
Genç futbolcu maçla ilgili “İstediğimiz oyun buydu. Hocamız bunu söylemişti. Kontra ataklarla gol aradık ancak hoş oynadık ve hoş bir skor aldığımızı düşünüyorum. Alanımızda daha da farklı olacak. hiç bir şey bitmedi. Taraftarımızın gücü bizim için itici güç olacak. Onları fazlaca yeterli karşılayacağız. Görmedikleri bir atmosfer olacak. Şimdiden heyecanlanıyorum.” dedi.
“Biz alana zevk alarak futbol oynamak ve taraftarlarımıza da bu zevki yaşatmak istiyorduk.” diyen Kerem, iki yıl evvel takmaya başladığı gözlüklerinin kendisine uğur getirdiğine inandığını ve her şeyin hoş gittiğini söylemiş oldu.
Kerem, “3. ligden geldim. Bulunduğum yer, Nou Camp’ta maça çıkmam hayallerini kurduğum ve yaşadığım vakit içinder. Bugün buradan istediğimiz üzere zevk alarak ayrılıyoruz.” formunda konuştu.
İspanyol basınının kendisine yönelik ilgisini de pahalandıran Kerem, “Bunlar benim için, kadrom için taraftarım için fazlaca hoş. Her şey benim için yeni başlıyor. Başımı bunlarla yoğunlaştırmıyorum. Nasıl kendimi daha geliştirebilirim ona bakıyorum.” dedi.