“Lider geldik, başkan dönmek istiyoruz”

bencede

New member
Alpaslan Öztürk, Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi E Kümesi’nde oynayacağı uğraş öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
Galatasaray’ın ve Fatih Terim’in olduğu her yerde argümanlarının olduğunu söz eden savunma oyuncusu, “Takımdaşlık fazlaca uygun durumda. Galatasaray’ın ve Fatih Terim’in olduğu yerde esasen iddialıyız. Şu anda önderiz. Buraya başkan olarak geldik ve başkan olarak buradan ayrılmayı düşünüyoruz” diye konuştu.
Şu andaki performansından memnun olduğunu tabir eden Alpaslan Öztürk, “Sağ olsun hocam forma forma bahtı veriyor. Şu anki performansımdan mutluyum; lakin aslında hocama sormak lazım bunu. Galatasaray’da olduğum için memnunum. Fatih hocamla bir arada çalışma fırsatını elde ettiğim için memnunum. Hocam ne vakit nasıl bakılırsav verirse ben her vakit hazırım.” sözlerini kullandı.
Rakip grubun hangi oyuncularla alana çıkacağının kıymetli olmadığını söyleyen Öztürk, “Lokomotiv ekibinin oyuncuları bizi pek ilgilendirmiyor. Buraya bu maçı kazanmak için geldik. Yarın onlardan ve bizden kim oynarsa oynasın hoş bir maç olacağını umuyorum. Düzgün bir rakip Lokomotiv. Avrupa tecrübeleri olan bir ekip. O yüzden yarın hoş bir maç olacağını umuyorum” diyerek sözelerini noktaladı.