Resmi uygulama, Xbox Game Pass: Quantum Break’in katalogdan çıkmak üzere olduğunu söylüyor

bencede

New member
resmi uygulamasına göre Xbox Oyun Geçişiöyle görünüyor Kuantum kırılması için durmak katalogdan ayrıl hizmetten ayrılacak oyunlar listesinde görünen abonelik oyunları.

Quantum Break, Remedy tarafından Xbox One ve PC için özel olarak geliştirilmiş, sinematik öğeler içeren mükemmel bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Bu hikayeyle ilgili garip olan şey, bunun bir oyun olması. doğrudan Microsoft tarafından yayınlananşirketin fikri mülkiyet haklarına da sahip olması gerekir.

Bu nedenle tam olarak birinci taraf olmasa da şimdiye kadar neredeyse öyle değerlendirilmiş ve bilindiği üzere Xbox Game Studios oyunlarının Xbox Game Pass kataloğundan çıkmaması gerekiyor. Bunun bir hata olup olmadığını veya Microsoft ile Microsoft arasında bir anlaşma olup olmadığını hala bilmiyoruz. çare Quantum Break’in hizmet içinde kalıcı olarak sürdürülmesini engelleyen herhangi bir sorun varsa, Microsoft’tan herhangi bir açıklama bekliyoruz.

Öte yandan, böyle bir şey ilk kez olmuyor: Zorunlu ekibin uzun süredir ilk partilerin ayrılmaz bir parçası olmasına rağmen, We Happy Few de Xbox Game Pass’ten ayrıldı. Xbox Oyun Stüdyoları. Bu durumda, oyun hala Gearbox Publishing tarafından yayınlandı, bu yüzden yine de bir anlam ifade etti.

Quantum Break’e gelince, durum daha garip görünüyor, çünkü ortada Microsoft’tan başka bir yayıncı ya da platformda başka bir hak sahibi olmamalı. fikri mülkiyetbu yüzden belki de soru, Remedy’nin oyun üzerindeki kontrolü yeniden kazanma arzusuyla ilgilidir, Alan Wake’de olana benzer, göreceğiz.

Her halükarda, henüz yapmadıysanız, oyunu denemenizi ve muhtemelen hizmetten kaldırılmadan önce (muhtemelen 15 Nisan civarında) bitirmenizi veya Game Pass’teki oyunlara yönelik indirimi kullanarak satın almanızı öneririz. .