“Savaşırsak düzgün sonuçlar gelecektir”

bencede

New member
UEFA Avrupa Ligi D Kümesi ikinci hafta gayretinde alanında konuk ettiği Olympiakos’a 90 dakikanın sonunda 3-0’lık skorla mağlup olan temsilcimiz Fenerbahçe’de futbolculardan Dimitrios Pelkas, maçın akabinde açıklamalarda bulundu.
Pelkas, “Oyunu denetim etmeyi, hakim olmayı denedik. Bizim kusur yapmamızı beklediler. Attıkları birinci gol bu biçimde geldi. 2. yarı oyuna güzel başladık. Değerlendiremediğim, şanssız olduğum bir durum vardı. daha sonrasında maç 2-0’a geldi ve oyundan düştük. İkinci gol bir kırılma oldu. Taraftarların dayanağı, ne kadar hayli sevdiklerini gösteriyor. Biz de bunun karşılığını vermemiz, %100 ile oynamamız gerektiğini düşünüyorum. Biz bir ekibiz, savaşırsak güzel sonuçlar gelecektir. Sakatlıktan dönmek güç. 1.5 ay yoktum. Döneme fazlaca uygun başlamıştım. Nisan-mayıstan bu yana birinci kere 90 dakika oynadım. Ben bahtımı bekleyeceğim. Biz burada bir aileyiz. Aile olarak savaşıyoruz. Biz artık bugünü unutmalı ve zorlukların ortasından çıkmalıyız. Konum ürettik. Değerlendiremememiz şanssızlık. Hatay maçında da ürettik. Tahminen son anlarda daha sabırlı ve daha dikkatli olmalıyız. Tenkitleri dinleriz ancak biz aile olarak savaşmalıyız.” sözlerini kullandı.