Tom Holland'ın Yeni Örümcek Adam Filmi Nasıl Geliyor?

bencede

New member
Sony Pictures ve Marvel'ın Tom Holland'ın başrolde olduğu bir sonraki Spider-Man filmi üzerinde sıkı bir şekilde çalıştığı bir sır değil. Ne yazık ki, çalışmanın durumu hakkında pek fazla şey bilinmiyor. Marvel Studios patronu Kevin Feige bazı bilgiler verdii09'a konuşan yapımcı Amy Pascal ile birlikte film üzerinde çalıştığını söyledi. “Yazarlardan kısa süre içinde bir taslak alacağız”dedi. Yani senaryo henüz %100 hazır değil ama yarı final olabilecek bir taslak var.

Buna değer olmalı

Bu yılın nisan ayında, Holland dizinin geleceği hakkında şu yorumu yapmıştı: “İş dünyasının en iyi senaryo yazarlarından” oluşan bir ekip, film için hikaye fikirleri üzerinde beyin fırtınası yapıyordu“Tamamen geliştirilene kadar, korumamız gereken bir mirasımız var,” demişti Holland o zamanlar. “Üçüncü film birçok yönden özeldi ve doğru yaptığımızdan emin olmamız gerekiyor.”

Holland daha önce Örümcek Adam'dan ayrılıp karakteri canlandırması için bayrağı başka birine devretmeyi düşündüğünü söylemişti. Ancak kendisine başka bir film yapması için teklif edilen sözleşmenin onu ikna ettiği açıktı Örümcek Adam olarak geri dönmek.

“Karakterin hakkını verip veremeyeceğimiz başka bir hikaye. Örümcek Adam'a karşı büyük bir sorumluluk hissediyorum. Her filmde daha da iyiye giden ve daha başarılı olan bir dizi üzerinde çalışabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum, ki bunun çok nadir olduğunu düşünüyorum ve bu mirası korumak istiyorum,” dedi 2023'te. “Bu yüzden sadece bir tane daha yapmak için bir tane daha yapmayacağım. Buna değecek.”

Hollanda şimdiye kadar başrol oyuncusuydu üç Örümcek Adam filmi: Örümcek Adam: Eve Dönüş (2017), Örümcek Adam: Evden Uzakta (2019) ve Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok (2021). Holland ayrıca karakteri birkaç Avengers filminde de canlandırdı.