“Trabzonspor taraftarlarının kusursuz atmosferini biliyorum”

bencede

New member
UEFA Avrupa Ligi H Kümesi ikinci haftasında Trabzonspor’a konuk olacak Kızılyıldız’ın teknik yöneticisi Milos Milojevic, Monaco maçından daha âlâ sonuç alacaklarını söylemiş oldu.
Milojevic, Sırbistan temsilcisinin maçın oynanacağı Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde yapacağı idman öncesinde Kızılyıldızlı oyuncu Nemanja Milunovic’le düzenlenen basın toplantısına katıldı.
Sırbistan ekibinin teknik yöneticisi, vazifeye yeni başladığını ve kadro olarak âlâ yolda olduklarını belirtti.
Monaco karşısında mağlup oldukları maçtan daha düzgün bir performans sergileyeceğine inandıklarını tabir eden Milojevic, “Daha olumlu biçimde buraya geldik. Monaco maçından daha uygun sonuç alacağız.” dedi.
Milojevic, Türkiye Ligi’nin Sırbistan’da takip ettiğini kaydederek, “Gomez, Bakasetas, Trezeguet üzere güzel oyuncuları var. Lakin biz bir oyuncuya odaklanmak istemiyoruz. Kaliteli bir kadro, eksiksiz bir güç.” diye konuştu.
Alanyaspor’da daha evvel forma giyen stoper oyuncusu Nemanja Milunovic ise daha evvel Türkiye liginde forma giydiğini ve Trabzonspor’a karşı iki kere oynadığını belirterek, “Bu statta oynadım. Trabzonspor taraftarlarının takviyesini, stattaki eksiksiz atmosferi biliyorum.” biçiminde konuştu.
Trabzonspor’un hayli âlâ oyunculara sahip olduğunu söz eden Milunovic, “Biz onların eksi ve artı taraflarını hayli güzel öğrendik. Ona nazaran hazırlandık. Şampiyonluğu kazanıldığında Trabzonspor taraftarlarını biliyoruz. Taraftarlar futbolu seviyor, değer veriyor. Fakat bu durum bizi motive ediyor.” dedi.
Konuk ekip, müsabakası öncesi son çalışmasını Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde gerçekleştirdi.