“Almanya Operasyon Planı” ve sivil hizmet sunumu

bencede

New member
Dönüm noktasından müjdeli haber: “Almanya Harekât Planı” hazır. 1000 sayfada ordu ve sivil otoritelerden stratejistler anavatanın nasıl yapısal olarak Rusya'ya karşı dayanıklı hale getirilebileceğini anlatıyor. “Oder üzerinde yalnızca birkaç köprü var.

Eğer onları yok ederlerse, o zaman bir sorunumuz var demektir,” diye uyarıyor sorumlu general ve ABD tümeninin yakında cumhuriyetin içinden doğuya doğru nasıl ilerleyeceğinin ana hatlarını çiziyor. Binlerce asker ve aracın beslenmesi, yakıt ikmali ve onarılması gerekiyor.

Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.

“Bundeswehr'in lojistiği muhtemelen öndeki askerlerimizle bağlantılı olacak. Bu şu anlama geliyor: O zaman maksimum sivil hizmet sunumuna ihtiyacımız var.” Son cümleyi çerçeveledim ve ikinci kasa açık olmadığında onu Aldi'ye gönderdim.

İç sahanın sadece teknik olarak değil moral açısından da yardımcı olması gerektiğini düşünüyorum. Müzik öğretmenlerinin medeniyetin ilerleyişine uyarlanmış bir köşe motivasyon klasiğini yeniden hayata geçirmesinin zamanı geldi: “Askerler şehirde yürürken, kızlar, oğlanlar ve çeşitli insanlar kapıların yanı sıra pencereleri de açıyor. Neden, neden, bumderassasa.”

Ben de 1993 yazının sonlarında lojistik ve kavramsal olarak savaş eğitimine katılıyordum. Bu, yurt dışındaki ilk Bundeswehr misyonlarının yapıldığı dönemdi ve Bild gazetesi, “Somali'de bir Alman askeri düşerse ne olacağını” yazıyordu. ”, yani cenaze fermanına uygun olarak fahri cenaze töreni: “Şeref alayı (1 subay, 3 astsubay, merhum rütbesinde 27 erkek). Çelenk taşıyıcıları, cenaze töreni (6 asker), bir müzik grubu veya bando ve bir trompetçi. Bu nedenle tek bir cenaze töreni yarım yüz kişiyi birleştirdi. Bu standardın gelecekteki savaşlarda sürdürülmesi zor olacaktır.

O zamanlar bir hiciv dergisinde çalışıyordum. İş bizi çirkinin içinden güzel bir sona doğru düşünmeye mecbur etti. Acı yönetimi ajansı “Memento Mori” olarak, “Savunma Bakanlığı adına” kuzeydoğudaki Ivenack kasabasının 30 metre yüksekliğinde çelenk bırakan bir anıtın da bulunduğu bir kahramanlar mezarlığına ev sahipliği yapmaya istekli olup olmayacağını araştırdık. ilk 1.030 şehit asker için”. Savaşçı bilgeliğine göre, “Meşelerin altında ağaracaksın”, bin yıllık ağaçların gölgesinde altı mezarlık. Sivil hizmet sunma isteğini teşvik etmek için demiryolu hatları ve kitlesel hatıra turizmi yoluyla bir artış sözü verdik. Kolay oyun. Doğuda sadece manzaralar çiçek açtı. Bu belediye başkanı için bir onurdu. Rahip televizyon için meshedilmiş sözleri buldu: “Güzel Mecklenburg manzaramız, düşmüşlerin dinlenmesi için değerli bir ortam sağlayacaktır.”

Almanya kurbanları anma ihtiyacının artmasına hazırlanıyor

Öyle olması gerekmiyordu. Henüz değil. Biz avangarddık. 16 yıl sonra, öncelikle Afganistan nedeniyle, hizmet sırasında ölen Bundeswehr üyeleri için Berlin'in Bendlerblock'unda bir anıt inşa edildi. Artık işler hızlanıyor. Federal Meclis yakın zamanda Gaziler Günü düzenlemeye karar verdi. Her 15 Haziran'da, askerin “başarılarını, yoksunluklarını ve fedakarlıklarını” anmak için “halk festivali niteliğinde merkezi bir etkinlik” düzenlenecek.

Ulus, kurbanların anılmasına olan ihtiyacın artmasına hazırlanıyor. Süddeutsche Zeitung'a göre güçlü savunma bakanınız “Taylor Swift kadar popüler.” Maksimum sivil hizmet sunumu bu şekilde işler.