Erdtree’nin Gölgesi, efsane Let Me Solo Her, üstünü giymeye hazır – Nerd4.life

bencede

New member
beni rahat bırak onuMalenia’yı defalarca öldüren ve başı belada olan diğer oyunculara yardım eden efsanevi Elden Ring oyuncusu, pelerini çıktığında tekrar giyeceğini ve oyuna geri döneceğini belirtti. Elden Ring: Erdtree’nin Gölgesiilk genleşme FromSoftware oyunu.

Le Me Solo Her, yalnızca istismarlarıyla değil, aynı zamanda pratikte dönüşen PG’nin kıyafetleriyle de ünlendi. çıplak dar don, miğfer olarak kullanılan bir kavanoz ve kutsal katana dışında. Topluluk onu o kadar çok seviyor ki, aşağıdaki gibi modlar ve çizimler ona adadı.

Gerçekte Let Me Solo Her, fakirleri tekrar tekrar kasıp kavurduğu zamandan daha az yoğunlukta olsa bile Elden Ring’i belirli bir tutarlılıkla oynamaya devam etti. MalezyaDiscord’da anlattığı gibi: “Malenia ile dövüştüğüm zamanki kadar aktif değilim. Şu anda daha önce görmediğim yeni şeyler keşfederek Interregnum’u keşfediyorum. Yaklaşık 1.000 saatlik oyunum var ve bununla gurur duyuyorum. ondan.”

1.000 saatlik Elden Ring sırasında Let Me Solo Her, Let Us Duo Her, Let Me Solo Them ve Let Kratos Solo gibi bazı rakipleriyle de tanıştı. bundan büyük bir neşe aldı.

Let Me Solo Her’in durdurduğunu düşünün. resmi sayım Malenia’nın öldürme oranı 1.000’de, ancak ona göre altı farklı karakter kullanarak onu 4.000 kez ortadan kaldırmış olabilir.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree’de, bastırılmış duyuruya rağmen onu dört gözle beklediğini söyledi. Miquella ve geçmişteki Interregnum ile ilgili daha fazla içeriğin yanı sıra savaşacak çok güçlü patronlar görmek istiyor. Umudu, Elden Ring: Shadow of the Erdtree’nin ruhların DLC’lerinin normalde yaptığı şeyi yapması, yani şimdiye kadarki en güçlü patronları eklemesidir: “Malenia’ya karşı savaştım çünkü onun tasarımını ve hareketlerini beğendim. DLC, muhtemelen pelerini tekrar giyeceğim.”