“Fatih Terim’in yeri benim için fazlaca farklı”

bencede

New member
UEFA Avrupa Ligi E Kümesi ikinci haftasında yarın Galatasaray’ı konuk edecek Fransa temsilcisi Olimpik Marsilya’nın Türk yıldızı Cengiz Ünder, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Ulusal futbolcu, müsabaka öncesi niyetlerini “Türk kadrosuna karşı oynayacağım için kendimi heyecanlı hissediyorum. Umarım güzel maç olur. Kendi açımdan bu maça hayli güzel hazırlandım ve kadro olarak da epeyce düzgün hazırlandık. Dört gözle bu maçı bekliyorum.” halinde aktardı.
Galatasaray Teknik Yöneticisi Fatih Terim’in kendisini ulusal gruba birinci çağıran teknik yönetici olduğunu belirten Cengiz Ünder, “Fatih Terim’in benim için yeri epeyce farklı” dedi.
Cengiz Ünder, “Kendimi hayli oldukça düzgün hazırladım ve her zamanki üzere alana çıkıp elimden gelenin en düzgününü ve hocamın dediklerini yapacağım. Kendimi epeyce düzgün durumda ve hazır hissediyorum. Yarın bakılırsaceğiz.” diye konuştu.
Gruptaki teknik yöneticisinin kendisine duyduğu itimadın fazlaca kıymetli olduğunu söz eden Cengiz Ünder, “Sahada en düzgününü yapmaya çalışıyorum ve yapmaya devam edeceğim. Şu an performansım düzgün durumda ve her geçen gün daha uygun performans sergiliyorum ve sergilemeye devam etmek istiyorum. Kendimi âlâ hissediyorum. Bunu yapabilecek güçteyim. Burada olmaktan fazlaca hayli memnunum. Marsilya’da olmak tahminen de son vakit içinderda verdiğim en yeterli kararlardan bir tanesi.” halinde görüş belirtti.
Bu maça düzgün hazırlandıklarını ve yarın bunu alanda göstermek istediklerini tabir eden Cengiz, galip gelmek istediklerini söylemiş oldu.
Cengiz Ünder, Türkiye A Ulusal Futbol Ekibi Teknik Yöneticiliği’ne Stefan Kuntz’un getirilmesine ait soru üzerine, “Bu mevzularla ilgili aslında bir şey söylemeyi hakikat bulmuyorum. Yarın oynamamız gereken bir maç var. Yalnızca maçla ilgili konuşmak istiyorum. Her şey için güzeli diliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.