Galatasaray Lideri Dursun Özbek: Çalışmaya istekli gelenlerin haddi hesabı yok

celikci

Global Mod
Global Mod
Galatasaray Spor Kulübü’nün, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen sarsıntıdan etkilenen vatandaşlara yardım emelli başlatmış olduğu kampanyada çalışmalar durmaksızın sürüyor. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda, Galatasaray Taç Spor Tesisleri’nde ve tüm GSStore mağazalarında oluşturulan noktalarda afet daha sonrası sabah saatlerinden bu yana gelen yardımlar, zelzele bölgesine gdolayılmek üzere hazırlanıyor.

Burada Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulunan Lider Dursun Özbek, “Valla göz yaşartıcı bir sahne var. Kaç kişi var saymak mümkün değil. Türk milletinin bu biçimde durumda bir ortaya gelmesinin örnek olmasının bir tanesi Ali Sami Yen’de veriliyor. Gelenlerin haddi hesabı yok. Çalışmaya istekli gelenlerin haddi hesabı yok. Ben de Türk milletinin bu büyük karakterinden dolayı epey gururluyum. Mümkün olduğu kadar depremzedelere ulaşmaya çalışıyoruz. Daha evvel de söz ettim. Fazilet Beyefendi orada. Oradaki durumu organize etmeye çalışıyor. Buradan da biz tırlarla bu gereçleri depremzedelere ulaştırmaya çalışıyoruz. Yani söyleyecek fazlaca fazla bir şey yok. Allah oradakilere sabır versin. İklim şartları da hayli üzücü. ömrünü kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ailelerine de büyük sabır diliyorum. Çok acı hislerimi tanım etmekte zorlanıyorum. Allah tekrar milletimizin başına bu biçimde bir felaketi vermesin” dedi.