Harry Potter çocuklar içindir ve aktris Miriam Margolyes için yetişkinlerin daha da ileri gitmesi gerekiyor

bencede

New member
Sen hayranısın Harry Potter'ın ne zamandan beri? Yapmamalısın. En azından oyuncuya göre Miriam Margolyes, bitki bilimi profesörü Sprite'ı canlandıran kişi. Ona göre dizi çocuklar için tasarlandı ve yetişkinler daha ileri gitmeli diziye olan tutkusu.

Margolyes bir röportajında ”Harry Potter hayranları için endişeleniyorum çünkü artık bunu aşmış olmalılar” dedi. “25 yıl önce yaşandıve çocuklar içindir. Çocuklar için olduğunu düşünüyorum.”

Harry Potter'ı seven yetişkinler

Miriam Margolyes

Örneğin oyuncu hâlâ üzerinden istek aldığını belirtiyor. Kamera hücresi (aktörlerden veya kaydolan herhangi birinden kısa videolar talep etmenize olanak tanıyan bir uygulama), “fikir karşısında ürperseler” bile Potter temalı partiler düzenlemek isteyen yetişkinler tarafından.

“Buna takıntılılar. Cameo'lar yapıyorum ve insanlar bana 'Biz bir şey yapacağız' diyorlar. Harry Potter temalı düğün' ve ben de 'Kahretsin, düğün geceleri nasıl olacak? Bunu düşünemiyorum bile.”

Ancak oyuncu şunu belirtmek istedi: “Harry Potter harika. Ona çok minnettarım“.

Warner Bros. konuya sadık kalarak Hogwarts Legacy/Harry Potter'ın canlı hizmet versiyonuna odaklanmak istiyor.