Metehan Baltacı: Galatasaray formasını en uygun biçimde temsil edeceğiz

celikci

Global Mod
Global Mod
Galatasaray , Ziraat Türkiye Kupası 4. Tipi’nde konuk ettiği Ofspor’u 2-1 mağlup ederek ismini bir üst çeşide yazdırdı. Müsabakanın akabinde yayıncı kuruluşa konuşan Galatasaray’ın 20 yaşındaki stoperi Metehan Baltacı, epey âlâ oynadıklarını belirtti, tüm kadrosu tebrik etti ve “Öncelikle grup arkadaşlarımı, teknik takımı tebrik ediyorum ortaya koyduğumuz gayretten dolayı. Aslında hayli yeterli oynadık, inanılmaz goller kaçırdık. 30’dan fazla şut çekmişizdir. Sonuç kıymetli. Bir üst cinse çıktığımız için memnunuz. Yolumuza kupada devam ediyoruz. Ekip arkadaşlarımı yenidendan tebrik ediyorum.”

‘Bu formayı en yeterli biçimde temsil edeceğiz’

Okan Buruk’un kendilerine hayli ehemmiyet ve paha verdiğini lisana getiren genç oyuncu, “Dışarıdan nasıl gözüküyor bilmiyorum lakin uygun oynadığımı düşünüyorum. Hocamız da sağ olsun bize kıymet veriyor, kıymet veriyor. Biz de onun verdiği bu talihi elimizden geldiğince değerlendirmeye çalışıyoruz gençler olarak. Hocamız bize baht verdiği sürece biz de bu formayı en âlâ biçimde temsil edeceğiz.” diye konuştu.