Okan Buruk ve Ayhan Akman, Galatasaray Kulübü üyesi oldu

celikci

Global Mod
Global Mod
Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk ve Futbol Yöneticisi Yardımcısı Ayhan Akman, sarı-kırmızılı kulübün üyesi oldu. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda düzenlenen berat merasimine Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek ve İdare Konseyi Üyeleri katıldı. Okan Buruk ile Ayhan Akman’ın üyelik beratları Lider Dursun Özbek tarafınca takdim edildi.

Dursun Özbek, “Hem Okan hoca hem Ayhan hoca ikisi de Galatasaray’a yıllarce hizmet etmiş değerli bireyler. ötürüsıyla Galatasaray Spor Kulübü’nde onların üye olması da fazlaca kıymetliydi. Bizim dönemimize denk geldi. Bugüne kadar verdikleri hizmetlerin üzerinde bundan daha sonra da Galatasaray Spor Kulübü’ne üye olarak hizmet verecekler. Onların pahalı sportif detaylarıyle Galatasaray’ın daha başarılı olacağına inanıyorum. Kendilerine de bu üyelik sürecinde muvaffakiyetler diliyorum. Genel Şuralarda bulunsunlar ve Galatasaray’a hizmet etmekten de hiç bir vakit yorulmasınlar” sözlerini kullandı.

Galatasaray Te

Kulüp üyeliğinden dolayı epeyce keyifli olduğunu lisana getiren Okan Buruk, “Öncelikle liderime teşekkür ediyorum. Onun kontenjanından bu biçimde bir onura layık olduk. O yüzden epey memnunum. Galatasaray’a futbolcu olarak hizmet verdim, artık teknik adam olarak hizmet veriyorum, üye olarak da uzun yıllar Galatasaray’ın geleceği ve başarısı için hizmet ederim” dedi.

Ayhan Akman ise şunları söylemiş oldu: “İlk evvel liderime ve idare konseyi üyelerimize teşekkür ediyorum. Var olsunlar. Galatasaray’da futbolcu olarak vazife yaptım, hoca olarak nazaranv yaptım. Artık de idari kısmında çalışıyorum. Galatasaray’ın neresinde olursa olsun vazifesi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Bizi üyeliği layık gorenlere, herkese fazlaca teşekkür ederiz.”