Umut Bozok’un menajeri Olivier Davo: Transferi bitirmek için İstanbul’a geliyorum

celikci

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz dönem Kasımpaşa’da kiralık olarak forma giyen ve attığı 20 golle krallık yarışını birinci sırada tamamlayan Umut Bozok, mukavelesinin sona ermesiyle kulübü Lorient’e dönmüştü.

41 maçta 20 gol ve 8 asistlik performansıyla A Ulusal Futbol Ekibi’nin geniş takımına seçilmeyi de başaran 25 yaşındaki yıldız futbolcu, transferde Muhteşem Lig takımlarının de gözdesi haline gelmişti.

Menajerinden transfer açıklaması

Ligue 1 takımı Lorient ile olan kontratının son yılına giren Umut Bozok ile Galatasaray ve Trabzonspor yakından ilgileniyordu. Transferin bitimine kısa bir süre kala golcü futbolcunun yeni dönemde hangi kadroda forma giyeceği büyük merak konusu olurken Umut’un menajerinden transferiyle ilgili flaş bir açıklama geldi.

“Transferi bitirmek için İstanbul’a geliyorum”

Umut Bozok’un menajeri Olivier Davo, Ajansspor’a yaptığı açıklamada, “Bir kulüple muahedeyi bitirmek için kısa mühlet ortasında Türkiye’de olacağım. nazaranşeceğim ekip Galatasaray değil. Galatasaray ile konuşmuyorum ve Galatasaray için Türkiye’ye gelmiyorum. Öteki bir kulüple görüşeceğim” dedi.